REKLAMA

(:     -----     REKLAMA     -----     REKLAMA     -----     REKLAMA     -----     REKLAMA     -----     REKLAMA     -----     REKLAMA     -----     :)

      Zapraszamy do skorzystania z pól reklamowych na stronie głównej i podstronach Portalu do umieszczenia wizytówek i banerów eksponujących waszą działalność i usługi. Reklamy mogą umieszczać wszyscy, bez względu na posiadanie wpisów w bazach Portalu. Banery mają przekierowanie na stronę internetową reklamodawcy.
 

Oferujemy kilka różnych formatów banerów w różnych sekwencjach wyświetlania.
 

   Baner A      rozmiar: 750x200 pikseli              waga: <80KB      cena za rok: 600zł + VAT   
Wyświetla się na środku strony głównej i wszystkich podstron pod poziomym menu "brązowym". Widoczny jest cały czas, przy każdej odsłonie dowolnej strony Portalu. Jednocześnie w tym polu załączone są 4 banery, które wyświetlają się losowo podczas każdej odsłony Portalu (wtedy następuje zmiana baneru). Na życzenie można ustawić swój baner jako uprzywilejowany - pierwszy w sekwencji (po otwarciu strony głównej) i wyświetlający się co 4 zmianę (bez względu na losowość sekwencji pozostałych banerów), to związane jest z dodatkową opłatą +25% ceny.
 

   Baner B      rozmiar: 250x250 pikseli              waga: <30KB      cena za rok: 300zł + VAT   
Wyświetla się tylko na stronie głównej w jej dolnej części po prawej stronie tabelki "Ostatnio dodani". Jednocześnie w tym polu załączone są 4 banery, które wyświetlają się losowo podczas każdej odsłony strony głównej Portalu (wtedy następuje zmiana baneru).
 

   Baner C      rozmiar: 214x100-150 pikseli      waga: <50KB      cena za rok: 500zł + VAT   
   Baner D      rozmiar: 214x150-200 pikseli      waga: <50KB      cena za rok: 600zł + VAT   

Wyświetla się po lewej stronie ekranu strony głównej i wszystkich podstron tworząc stos pionowy pod menu "zielonym". Widoczny jest cały czas, przy każdej odsłonie dowolnej strony Portalu. Ilość banerów jest ograniczona do długości ekranu przy ilości 20 wpisów wyświetlanych w dowolnej bazie danych.
 

   Baner E      rozmiar: 160x70-100 pikseli         waga: <30KB       cena za rok: 300zł + VAT   
   Baner F      rozmiar: 160x100-150 pikseli       waga: <30KB       cena za rok: 400zł + VAT   
Wyświetla się przy prawej krawędzi ekranu tworząc stos pionowy. Widoczny jest przy wybraniu którejkolwiek z baz danych. Tematyka reklam jest podzielona na branże przy której ma się wyświetlać. Każda branża-baza danych ma swój pion reklamowy niezależny od pozostałych. Ilość banerów jest ograniczona do długości ekranu przy ilości 20 wpisów wyświetlanych w dowolnej bazie danych. Cena dotyczy baneru wyświetlającego się przy jednej bazie. W przypadku zadeklarowania wyświetlania się jednego baneru róznież w innych bazach równocześnie stosowane są rabaty.

     Zainteresowanych prosimy o dostarczenie gotowych banerów pasujących do wybranych pól reklamowych, oraz linków przekierowujących. Na życzenie baner może być wykonany przez Portal na podstawie dostarczonych materiałów, za każdorazowo uzgodnioną cenę. Zadeklarowany okres emisji rozpoczyna się w dniu wpłynięcia należności na rachunek Adminitratora. W opłaconym czasie emisji dozwolone jest zmienianie wyglądu, lub treści banera przez jego właściciela..
      W celu uzgodnienia odpowiadających warunków emisji reklamy prosimy o kontakt z Administratorem, tel: 665 334 567, lub mail: biuro@przewodnictwo.info