sugestia

REKLAMA

Przewodnicy » zobacz szczegóły » dane przewodnika


Tomasz
Tarała
Dane adresowe: Gdynia
Województwo:pomorskie
Telefon:606260364     
Napisz do mnie: Wyślij wiadomość
* Imię i nazwisko:
   Nr telefonu:
* Adres e-mail:
* Treść wiadomości:
 
* wymagane pola
Strona www:nordatravel.pl
Login skype:-
Nr gadu - gadu:-
O mnie:

Przygodę z przewodnictwem zacząłem w 2009 r. Wcześniej pracowałem jako wychowawca kolonijny. Poza uprawnieniami wychowawcy i przewodnika miejskiego, posiadam również uprawnienia przewodnika terenowego (woj. pomorskie), pilota wycieczek i przewodnika po Muzeum Emigracji.

Prywatnie interesuję się: turystyką, grami planszowymi, polską literaturą fantasy i patriot fiction, fotografią amatorską oraz twórczością Jacka Kaczmarskiego.  

Od czerwca 2017 r. prowadzę firmę świadczącą usługi przewodnickie. Celem firmy jest przybliżenie historii i walorów krajoznawczych Pomorza osobom odiwedzającym wybrzeże. Szczególny nacisk kładziemy na Gdańsk, Sopot i Gdynię tworzące tzw. Trójmiasto. Forma zwiedzania może być aktywna lub rekreacyjna. Służymy radą i pomocą przy doborze atrakcji. Narrację staramy się prowadzić w sposób przystępny dla całej grupy. Urozmaiceniem są z pewnością mapy i zdjęcia, dzięki którym prezentowany temat staje się bliższy i bardziej zrozumiały. Naszym atutem są również zestawy słuchawkowe, które podnoszą komfort zwiedzania.

 

Uprawnienia miejskie:Gdańsk, Gdynia, Sopot
Uprawnienia terenowe:pomorski
Języki obce:angielski
REKLAMA