sugestia

REKLAMA

Piloci » woj. lubuskie » dane pilota


Jolanta
Żeleźniak
 
Dane adresowe: Słubice i okolice
Województwo:lubuskie
Telefon:667791419     667791419
Napisz do mnie: Wyślij wiadomość
* Imię i nazwisko:
   Nr telefonu:
* Adres e-mail:
* Treść wiadomości:
 
* wymagane pola
Strona www:-
Login skype:-
Nr gadu - gadu:-
O mnie:

Mój sztandarowy kierunek to Niemcy. Szczególnie specjalizuję się w przewodnictwie: BerlinPoczdam, Słubice/Frankfurt nad Odrą, Drezno wraz z Pillnitz, Lipsk, Halle, Magdeburg, Zgorzelec/Gorlitz, Budziszyn, Miśnia, Moritzburg, Cottbus wraz z Branitz, Szprewald, Forst, Gubin/Guben, Łęknica/Bad Muskau, Kromlau, Stolpen, Pirna i Szwacaria Saksońska (Bastei, Konigstein, Bad Schandau, Rathen, Hohnstein), itd.

Obsługuję tez kierunek - Bawaria (gdzie często łączę funkcję pilota i przewodnika jednocześnie): Monachium, Norymberga, BambergPasawa, Ratyzbona, Ga-Pa, Fussen i zamki Ludwika Szalonego (Hohenschwangau, Neuschanstein, Linerhof, Herrenchiemsee), itd.

Ponadto zaopiekuję się grupą na kierunku - Austria, zwłaszcza regiony: Wiedeń i Dolina Wachau oraz Salzburg, a takze narciarski region SKI AMADE.

Podejmę się takze pilotazu do krajów z językiem rosyjskim w obiegu, zwłaszcza Litwa oraz Gruzja.

Jako Lubuszance jest mi tez znana Ziemia Lubuska. Tu równiez polecam się jako przewodnik.

Pośredniczę w organizacji wycieczek: korespondencja niemieckaukładanie programówrezerwacje noclegówposiłkówrejsówbiletów wstępówpodpowiadam przewoźników z licencją na Niemcy, itp.

Oferuję fachowość, rzetelną wiedzę oraz poczucie humoruOceny turystów mojej pracy oscylują zwykle wokół 2 opinii: Przy pani radio to wysiada" oraz Pani ma taki milutki głosik, w ogóle nie przeszkadza gdy się śpi. Zatem kazdy typ grupy powinien być zadowolony.

Ja natomiast konsekwentnie wcielam w zycie hasło: Znajdź sobie pracę, którą lubisz, a nigdy nie będziesz musiał pracować. I to jest właśnie mój przypadek! Turystyka i praca z ludźmi to moja wielka pasja.

Mam wykształcenie w zakresie turystyki: państwową licencę pilota i 2 kierunki studiów: Organizacja i Obsługa Turystyki i Rekreacji oraz Marketing i Zarządzanie w Turystyce, Rekreacji, Gastronomii i Hotelarstwie (oba kierunki ukończone z wyróznieniem i najwyzszą średnią na roku).

ZAPRASZAM do współpracy!

 

Rezydent:nie
Specjalizacja:Polska
Europa
Języki obce:angielski
niemiecki
rosyjski
REKLAMA