sugestia

REKLAMA

Piloci » woj. mazowieckie » dane pilota


Aleksander
Tumielewicz
 
Dane adresowe: Warszawa
Województwo:mazowieckie
Telefon:509260251     
Napisz do mnie: Wyślij wiadomość
* Imię i nazwisko:
   Nr telefonu:
* Adres e-mail:
* Treść wiadomości:
 
* wymagane pola
Strona www:-
Login skype:-
Nr gadu - gadu:-
O mnie:

Witam Państwa.Mam ponad dziesięcioletnie doświadczenie w pilotażu grup dla wielu biur podróży, wielokrotnie wyjazdy do Czech, Węgier, Austrii, Słowacji, Niemiec  i jako rezydent w destynacjach śródziemnomorskich ( Chorwacja, Grecja, Turcja ) .Potrafię komunikować  się z ludźmi, zbudować z nimi więź zaufania, sympatyczna atmosferę i jednocześnie skutecznie zrealizować cele wyjazdu.Wycieczki po całej Polsce również chętnie realizuję.  Obsługiwałem wiele grup cudzoziemców.Współpraca min. z Triadą,TUI Travel Plc,Cosmos Tourama,Kompas Poland,Turystą,Juwenturem i wieloma innymi biurami.W zawód wprowadzali mnie najlepsi przewodnicy sudeccy i piloci, odbywałem szkolenia w Pradze, Alanyi, Paryzu.Obsługiwałem wyjazdy konferencyjne, incentives, incomingowe, firmowe a także zwykłe wycieczki szkolne.

 Znakomicie posługuję się j. angielskim.Rozumiem dużo z j. rosyjskiego., którego nadal się uczę tak jak i portugalskiego. 

Obecnie zaczynam specjalizację w obszarze Płw. Iberyjskiego  Brazylii oraz i destynacji azjatyckich: Indii, Nepalu,Sri Lanki, Tajlandii, Wietnamu, Chin.

 

Gwarantuję solidność zawodową i zadowolonych uczestników po powrocie z imprezy.

 

Rezydent:tak
Specjalizacja:Polska
Europa
świat
Języki obce:angielski
rosyjski
REKLAMA