sugestia

REKLAMA

Organizatorzy wycieczek » woj. małopolskie » dane firmy


Zwiedzanie Krakowa
 
Dane adresowe:ul. Starowiślna 43 31-038 Kraków
Województwo:małopolskie
Telefon:48532555180     48500820533
Napisz do nas: Wyślij wiadomość
* Imię i nazwisko:
   Nr telefonu:
* Adres e-mail:
* Treść wiadomości:
 
* wymagane pola
Strona www:krakowzwiedzanie.pl
Login skype:-
Nr gadu - gadu:-
O firmie:

Rodzinne zwiedzanie Krakowa? Wycieczka zorganizowana? Grupa szkolna lub pielgrzymka?

Zapraszamy na zwiedzanie Krakowa w towarzystwie naszych przesympatycznych i znakomicie przygotowanych merytorycznie przewodników. Każdą grupą zajmiemy się w taki sposób, abyście w królewskim mieście czuli się po królewsku! Wasz komfort i oczekiwania są dla nas szczególnie ważne, dlatego przebieg trasy i warunki zwiedzania zawsze dokładnie z Wami konsultujemy.

Uczciwość i kompetencję uważamy za absolutny fundament działalności przewodnickiej. Ceny usług naszych przewodników po Krakowie są stałe i nie zależą od liczebności grupy! Zwiedzanie Krakowa z licencjonowanym, profesjonalnym przewodnikiem już od 250 zł!

Na naszej stronie internetowej prezentujemy proponowany przebieg tras. Wystarczy kliknąć i sprawdzić, jakie niezwykłe wrażenia, widoki i opowieści dla Was zaplanowaliśmy. Wybierzcie wycieczkę po Krakowie, która idealnie odpowiada Waszym potrzebom. Na stronie znajdziecie również informacje o każdym z naszych przewodników, opinie turystów, z którymi mieliśmy zaszczyt i ogromną przyjemność zwiedzać Kraków oraz informacje o wszelkich szczegółach naszej oferty. W razie jakichkolwiek wątpliwości, po prostu skontaktujcie się z nami, rozwiejemy je wszystkie!

REKLAMA