REKLAMA

 

           Witamy w Portalu Informacyjnym Branży Turystycznej!

Portal powstał w 2010 roku jako zbiór baz danych z wyszukiwarkami wśród podmiotów świadczących usługi turystyczne.

Celem Portalu jest zwiększenie dostępności i usprawnienie wymiany informacji między podmiotami świadczącymi usługi turystyczne, a użytkownikami tych usług.

Zadaniem Portalu jest ujednolicenie usług turystycznych, a także zwiększenie świadomości użytkowników co do świadczeń turystycznych dostępnych, bądź wymaganych na danym terenie. Z jednej strony portal ma służyć szybszej wymianie informacji między poszczególnymi branżami i podmiotami, z drugiej strony ma być czytelną bazą danych dla pozostałych użytkowników zainteresowanych usługami turystycznymi. Służy temu zaawansowany system wyszukiwania.

Oprócz podstawowych danych w bazach dla lepszej promocji własnej działalności i usług oferujemy wybór pól reklamowych do zamieszczania banerów i wizytówek..

Założycielami portalu są osoby od lat pracujace w branży turystycznej, znające praktycznie jej specyfikę, oraz wymagania. Tworząc system chcieliśmy dać możliwość przedstawienia i zareklamowania się wszystkim z branży turystycznej się na forum ogólnopolskim.
Życzymy korzystającym z portalu nawiązania dzięki niemu nowych profesjonalnych kontaktów i zwiększenia ilości zamówień na świadczone usługi. Oczekujemy również na uwagi, pomysły i sugestie dotyczące działania portalu, które pozwolą w przyszłości na zwiększenie jego użyteczności.

                                                                                                                                                      Administrator Portalu